+4 0747 637 100

Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Știri

   Videochatul- cea mai bună meserie pentru studente!

 

Locurile de muncă bune, sigure și bine plătite se găsesc destul de greu în orașul nostru. Pe deasupra dacă ești studentă ai nevoie și de program flexibil.

Ca și model videochat, te vei putea bucura de independență financiară, program flexibil și de o locație centrală la OnixStudio.

Îți vei putea permite să îți plătești facultatea, să îți reînnoiești garderoba, să mergi în vacanțele mult visate, să îți cumperi o casă!

Jobul de model videochat, presupune o CONVERSAȚIE între tine și alte persoane din alte țări prin intermediul unei camere video.

Poți opta pentru mai multe categorii în funcție de dorințele tale; nuditatea nu este obligatorie!
Tot ce trebuie să faci este să îți lași acasă toate prejudecățile și să vii la un interviu pentru a te convinge singură despre ce anume este vorba!

Vei învăța în fiecare zi ceva nou despre tine și despre psihologia bărbatului, a seducției, vei învăța să stăpânești arta conversației, să devii un model de videochat de succes. Noi vom fi alături de tine pentru a te ajuta să reușești!

La noi vei putea învăța mai multe limbi străine, vei interacționa cu oameni din diferite culturi și te vei dezvolta ca și persoană.
Suntem un studio videochat cu experiența de peste 10 ani iar succesul îl garantăm că îl vom obține împreună!

Vino în echipa OnixStudio!

Cel mai bun studio de videochat pentru angajare

Cel mai bun studio de videochat pentru angajare


 Onix Studio Targu-Mures – cel mai bun studio de videochat pentru angajare               Ce să îți spunem despre noi?             Suntem o echipă dedicată și prietenoasă. Atmosfera la noi este relaxată. Facem…

Ce înseamnă cu adevărat să fii model videochat!

Ce înseamnă cu adevărat să fii model videochat!


  Ce înseamnă cu adevărat să fii model videochat!   Adevarul despre ceea ce trebuie să faci și câștigurile din acest domeniu!      Domeniul videochat-ului nu mai este o noutate! Pe orice site de joburi cauți, vei găsi celpuțin un anunț cu locuri de…

Oferă de angajare în această toamnă

Oferă de angajare în această toamnă


Oferă de angajare pentru modele - videochat!                  Dacă te angajezi în această toamnă ca și model la OnixStudio vei primi cadou o ședință de micropigmentare a sprâncenelor și o ședință de augumentare a buzelor cu acid hialuronic!          …

Prima zi ca si model la OnixStudio!

Prima zi ca si model la OnixStudio!


  Prima zi ca și model la OnixStudio!   „ Fiecare zi reprezintă un nou început, o nouă mică viață. Mulți s-au luptat pentru a trăi până în acest moment, până în această zi. Această zi ne dă ocazii pentru a învăța…

Ce să nu faci în videochat

Ce să nu faci în videochat


  Ce să nu faci în videochat!   Dacă lucrezi în domeniul videochatului știi deja că această meserie nu este una foarte ușoară și e necesar să înveți anumite trucuri pentru a ajunge să câștigi sumele visate. Dacă nu ai lucrat niciodată în…

Sunt model videochat

Sunt model videochat


   Sunt model videochat și știe asta toată lumea!   Trăim într-o societate care mulți se uită în „grădina vecinului” și blamează, comentează orice acțiune a altora. Suntem oameni, deci implicit ființe sociale și căutăm mereu aprobarea celor din jur. Credem că e…

Calitățile necesare unui model videochat! 

Calitățile necesare unui model videochat! 


  Calitățile necesare unui model videochat!   Calitățile necesare unui model videochat! Există multe preconcepții, prejudecăți când vine vorba despre videochat și despre ce calități sunt necesare pentru a fi un model de succes.Majoritatea cred că este necesar să arate ca un fotomodel pentru…

Hai cu noi la Mamaia in Iunie

Hai cu noi la Mamaia in Iunie


 Hai cu OnixStudio la Mamaia in iunie 2018!   Visezi la căldură, nisip, plajă, lume frumoasă și voie bună?! OnixStudio te duce la Mamaia în săptămâna 2-9 iunie pentru a participa la unul dintre cele mai mari summituri de videochat din lume…

Cât câștig ca și model videochat la OnixStudio?!

Cât câștig ca și model videochat la OnixStudio?!


 Cât câștig ca și model videochat la OnixStudio?!   Bine ai venit, drag cititor! În rândurile care urmează am să îți dezvălui cât se câștigă ca și model videochat! Sunt sigură că ai citit pe site-uri și că ai auzit tot felul de…

Videochatul - cea mai bună meserie pentru studente!

Videochatul - cea mai bună meserie pentru studente!


   Videochatul- cea mai bună meserie pentru studente!   Locurile de muncă bune, sigure și bine plătite se găsesc destul de greu în orașul nostru. Pe deasupra dacă ești studentă ai nevoie și de program flexibil. Ca și model videochat, te vei…

Go to top